Zavolajte nám!

PREČO SA OBRÁTIŤ NA NAŠE SLUŽBY?

Bez vody niet života. Voda patrí k najdôležitejším prírodným zdrojom vôbec a jej úloha pre človeka, ako aj poľnohospodárstvo bola významná tak v minulosti, ako aj dnes. V súčasnosti je väčšina domácností napojených na verejné vodovody, no nájdu sa aj takí, ktorí dávajú prednosť studni.

 

Či je za tým nevyhnutnosť, alebo snaha ušetriť a byť nezávislým od verejného vodovodu, budovanie studní sa teší veľkej obľube. K zástancom tohto výdatného zdroja vody patria aj záhradkári či chalupári, ktorí takto majú spotrebu pod kontrolou a koniec-koncov dokážu ušetriť nemalé financie.

„ Len čistá a zdravú voda  bez chlóru a pridaných chemických látok“

Vŕtané studne sú bezpochyby investíciou do zdravia, ktorú oceníte nielen dnes, ale aj neskôr, v budúcnosti. Okrem finančnej úspory vám prinesie tiež:

  • úplnú nezávislosť- od počasia aj dodávateľov – vlastnú spotrebu máte plne pod kontrolou
  • dostatok vody, výdatnosť za každých okolností, a to aj počas sucha a horúcich letných mesiacov

 

Pokiaľ ste z miest ako Detva, Lučenec, Rimavská Sobota, prípadne blízkeho okolia, neváhajte nás kontaktovať. Zabezpečíme vám kompletný servis vŕtania studne za atraktívne ceny.

dlhoročná prax a skúsenosti sú našou devízou a vašou výhodou

profesionálny servis od A po Z

zostavíme vám ponuku šitú na mieru

atraktívne ceny - BONUS: doprava je zahrnutá už v cene

Náš cenník:

Cena kvalitne zrealizovanej studne sa odvíja od viacerých faktorov, z ktorých je geologické podložie pozemku tým najdôležitejším.

Za 1 bm u nás zaplatíte už od 65€

Nasa cena zahŕňa:

– dopravu

– vŕtanie

– osadenie rúry 

– obsyp

V prípade realizácie studne na kľúč je potrebné ku konečnej cene služieb započítať tiež použité technológie (šachta, čerpadlo, tlaková nádoba, ventily, káble, redukcie, atď.), ako aj prácu vodára; prípadne použitie bagra.