Zavolajte nám!

Vŕtanie studne Detva, Lučenec, Rimavská Sobota

Bez vody niet života. Voda patrí k najdôležitejším prírodným zdrojom vôbec a jej úloha pre človeka, ako aj poľnohospodárstvo bola významná tak v minulosti, ako aj dnes. V súčasnosti je väčšina domácností napojených na verejné vodovody, no nájdu sa aj takí, ktorí dávajú prednosť studni.

 

Či je za tým nevyhnutnosť, alebo snaha ušetriť a byť nezávislým od verejného vodovodu, budovanie studní sa teší veľkej obľube. K zástancom tohto výdatného zdroja vody patria aj záhradkári či chalupári, ktorí takto majú spotrebu pod kontrolou a koniec-koncov dokážu ušetriť nemalé financie.

„ Len čistá a zdravú voda  bez chlóru a pridaných chemických látok“

Vŕtané studne sú bezpochyby investíciou do zdravia, ktorú oceníte nielen dnes, ale aj neskôr, v budúcnosti. Okrem finančnej úspory vám prinesie tiež:

  • úplnú nezávislosť- od počasia aj dodávateľov – vlastnú spotrebu máte plne pod kontrolou
  • dostatok vody, výdatnosť za každých okolností, a to aj počas sucha a horúcich letných mesiacov

 

Pokiaľ ste z miest ako Detva, Lučenec, Rimavská Sobota, prípadne blízkeho okolia, neváhajte nás kontaktovať. Zabezpečíme vám kompletný servis vŕtania studne za atraktívne ceny.

Proces vŕtania studne v kocke:

vyhľadanie spodnej vody na základe hydrogeologického prieskumu, ako aj za pomoci prútikára

po navŕtaní vrtu a osadení perforovanej rúry nasleduje obsyp štrkom, odkalenie samotného vrtu a odizolovanie od povrchovej vody

odčerpanie spodnej vody

odovzdanie studne do užívania konečnému užívateľovi

Naše dlhoročné skúsenosti a spokojnosť zákazníkov sú našou najlepšou vizitkou. Nakoľko príroda je živá a dokáže prekvapiť, počas praxe sme sa potýkali s nejedným problémom. Avšak skúsenosti sú tou najlepšou školou a všetky komplikácie sme vyriešili k spokojnosti vás, zákazníkov. Profesionalita a kvalitne odvedené služby sú u nás vždy prioritou.