Zavolajte nám!

Vŕtanie studní Žiar nad Hronom, Žarnovica a Banská Štiavnica

Voda, životodarná tekutina a jedna z najcennejších komodít vo svete. Hoci väčšinu zemského povrchu tvorí práve voda, len malé percento z tohto množstva možno využívať aj pre bežnú spotrebu.

 Súčasný trend ochrany životného prostredia a snaha vyhnúť sa zbytočnému plytvaniu prírodných zdrojov sa dotýka aj vody. Jedným zo spôsobov, ako ušetriť svoju peňaženku a zároveň ochrániť prostredie je vlastná studňa. Vŕtané studne sú nielenže výdatným zdrojom tejto vzácnej tekutiny, ale tiež ideálnym riešením, ako mať kontrolu nad vlastnou spotrebou.

Vlastný zdroj vody je výrazným ekonomickým riešením, avšak to, akú návratnosť bude mať samotná studňa, závisí od viacerých faktorov. Podložie, náročnosť prevedenia a kvalitne odvedené služby sú základom. Len odborníci s dlhoročnou praxou vám vedia zabezpečiť kvalitný servis.

Naša firma má s vŕtaním studní bohaté skúsenosti. Ak hľadáte niekoho, kto vám zabezpečí kompletný servis od služieb prútikára až po realizáciu studne na kľúč, ste na správnej adrese. Vŕtanie studní zabezpečujeme aj v mestách Žiar nad Hronom, Žarnovica a Banská Štiavnica, avšak okrem vyššie spomenutých lokalít vieme zabezpečiť rovnaké služby aj v okolitých obciach.

U nás nájdete:

bezplatné poradenstvo

hydrogeologický prieskum

realizácie studne na kľúč

atraktívne ceny /doprava už v cene/

 Pretože vy si zaslúžite čistú a zdravotne nezávadnú vodu bez pridania chémie.